Regina Evert õhtujuht

Partnerid

PORTAALID

  • http://meelelahutajad.ee/
  • http://www.arcticsport.ee/
  • peopaik.ee
  • http://tantsugeen.ee

MUUSIKUD

  • Ansambel Detail – http://ansambeldetail.com/develop/
  • Riho Põder
  • Rein Laaneorg & ans. President http://reinlaaneorg.onepagefree.com/
  • Parvepoisid – http://www.parvepoisid.com/wp/

ARTISTID

ILUSTUUDIOD, JUUKSURID,JUMESTJAD

  • wink ilustuudio – https://www.facebook.com/WinkIlustuudio/?fref=ts

TANTSUTREENERID/GRUPID

  • Evely Vaigur – Latin Dance Group Panter / Ladina Tantsutrupp Panter
  • TantsuGeen – http://tantsugeen.ee/
  • Seltsing Kolgaküla Lainerid – Linetantsurühm – https://www.facebook.com/KolgakulaLainerid/

PULMAAUTO

  • Rauno Root – 54 57 51 03 rauno.root@mail.ee Mercedes Bens E klass 2007 Valge

ÜRITUSTE KOHAD

  • Restoran Viktoria – http://www.restoranviktoria.ee
  • Liipa Talu  koolitus- ja puhkekeskus – http://liipatalu.ee/
  • Uus Kuus -http://www.uuskuus.ee/
  • Kallaste Talu – http://kallastetalu.ee/
  • Ravila Mõis – http://ravilamois.ee/

RENT/KOOSTÖÖPARTNERID

  • Rendi Pidu OÜ – www.RendiPidu.ee Väliürituste läbiviimiseks vajalik mobiilne inventari rent (saunad, telgid, paellapannid)
  • Helitehnika rent – http://antrotsenter.ee/helitehnika-rent/

FILMIMINE

  • OÜ RHR GROUP -555 655 70 rhrgroup@gmail.com – video ja montaaž

MEEDIA

  • Tund Toomasega OÜ – Kadi Raadio; Raadio Mania

CATERING

  • Restoran Viktoria – Toidlustus, nõud, toolid, lauad jne. – http://www.restoranviktoria.ee
  • Mairold Millert (Horeca müügiesindaja)-  www.prike.ee (kokteilid, joogid)
  • 4 Sisters OÜ