Tantsud

Tantsutreeningut viib läbi litsentseeritud võistlustantsu III kategooria abitreener Regina Evert-Tammistu. 

Tantsuõppeks pakume järgnevat:

  • Ladina-Ameerika soolotantsud
  • Pulmatantsu õpe
  • Standardtantsud
  • Zumba/Piloxing
  • Muu soov

Tants parandab märgatavalt rühti, arendab koordinatsiooni ja õpetab rütmitunnetust. Kuna tantsu juures on oluline hea muusika, siis mõjutab see ka meeleolu ning tekitab parema enesetunde nii vaimselt kui füüsiliselt. Tantsimine nõuab füüsilist vastupidavust, sest tööle hakkavad kehas kõik lihasgrupid, isegi need, mida te igapäevaelus ei kasuta. Tants tekitab hea fiilingu ning annab võimaluse omandada tantsukavasid, mida saab kasutada ükskõik kus tekib spontaanne soov tantsida.

LADINA-AMEERIKA SOOLOTANTSUD

Tantsuhuviliste vanus, sugu ja füüsiline vorm pole oluline. Tantsud on soolona, s.t. et tantsitakse üksi, ilma paariliseta ja/või peeglisse, et ennast jälgida. Õpitakse erinevaid ladina tantse vahvate kombinatsioonidega sütitava muusika saatel: salsa, merengue, bachata, reggaeton, cha-cha, samba, kuduro, west coast sving ja teised ladina tantsud.

PULMATANTSUÕPE

Kui sul on erisoov osata sinu enda muusikavalikul spetsiaalselt ainult sulle (pruutpaarile) mõeldud tantsu koreograafia, siis me aitame sind selles. Kui sul ei ole valitud muusikat ja stiili, saame ka selles sind aidata. Igal juhul on sinu pulmatants eriline ja ainulaadne.

Ladina-Ameerika soolotants

Pulmatantsu õpe

Sandardtantsud

Tantsu õpe

Teie soovitud, stiil:

Zumba / Piloxing

Muu